Screen Shot 2021-04-20 at 9.40.08 PM.png

Hej!

Kul att ni är intresserade!

Hör av er till oss med era frågor och funderingar, ert identifierade förbättringsområde, med ett förslag på hur vi skulle kunna arbeta tillsammans eller någonting annat ni som företag undrar över

- Vi hjälper företag att utvecklas!

info@gcsolutions.se

0771 80 51 00

 

Vi som jobbar på GC Solutions

Ledning/Administration

Mathias Bohlin

VD / Säljansvarig

0705 77 16 90

mathias.bohlin@gcsolutions.se

Peter Larsson

Styrelseordförande

0705 64 12 17

peter.larsson@gcsolutions.se

Peter Nilsson

Operativ ledning

0735 10 12 01

peter.nilsson@gcsolutions.se

Per Nylander

Senior ERP-konsult

0761 45 27 14

per.nylander@gcsolutions.se

Anna-Lena Larsson

Ekonomichef

0734 05 81 29

anna-lena.larsson@gcsolutions.se

Martin Carlsson

Supportansvarig 

0706 95 18 31 martin.carlsson@gcsolutions.se

Verksamhetskonsulter

Jeff Asterfjord

Kenneth Johanson

Eva Söderlund

Claes Kinnvall

Niclas Wernerby

Svante Lindgren

Pål Rasmussen

Linda Svensson

Produktansvarig/Utvecklare

Joakim Brenevik

Saman Andishmand

Carl Johan Skärström

David Johansson

Marcus Landström

Mattias Rehnberg

Sahar Akhtar