SCANDINAVIA_MAP_RESIZED_ALL_SWEDEN_1.png
Screen Shot 2021-04-20 at 9.40.08 PM.png

Hej!

Kul att ni är intresserade!

Hör av er till oss med era frågor och funderingar, ert identifierade förbättringsområde, med ett förslag på hur vi skulle kunna arbeta tillsammans eller någonting annat ni som företag undrar över

- Vi hjälper företag att utvecklas!

info@gcsolutions.se

0771 80 51 00

Tack för ditt mail!

 

Vi som jobbar på GC Solutions

Ledning/Administration

Mathias Bohlin

VD / Säljansvarig

0705 77 16 90

mathias.bohlin@gcsolutions.se

Peter Larsson

Styrelseordförande

0705 64 12 17

peter.larsson@gcsolutions.se

Peter Nilsson

Operativ ledning

0735 10 12 01

peter.nilsson@gcsolutions.se

Per Nylander

Senior ERP-konsult

0761 45 27 14

per.nylander@gcsolutions.se

Anna-Lena Larsson

Ekonomichef

0734 05 81 29

anna-lena.larsson@gcsolutions.se

Martin Carlsson

Supportansvarig 

0706 95 18 31 martin.carlsson@gcsolutions.se

Verksamhetskonsulter

Jeff Asterfjord

Verksamhetskonsult

0706 58 01 87

jeff.asterfjord@gcsolutions.se

Kenneth Johanson

Verksamhetskonsult

0708 29 03 11

kenneth.johanson@gcsolutions.se

Eva Söderlund

Claes Kinnvall

Verksamhetskonsult

0708 87 03 87

eva.soderlund@gcsolutions.se

Verksamhetskonsult

0705 14 77 30

claes.kinnvall@gcsolutions.se

Niclas Wernerby

Verksamhetskonsult

0708 92 25 04

niclas.wernerby@gcsolutions.se

Svante Lindgren

Verksamhetskonsult

0706 25 65 32

svante.lindgren@gcsolutions.se

Pål Rasmussen

Linda Svensson

Verksamhetskonsult

+47 415 63 150

paal@gc-support.no

Projektledare

0705 69 95 69

linda.svensson@gcsolutions.se

Utvecklare

Joakim Brenevik

Chefsutvecklare

0703 88 34 39

joakim.brenevik@gcsolutions.se

Carl Johan Skärström

Utvecklare

0706 80 65 29

carl-johan.skarstrom@gcsolutions.se

Saman Andishmand

David Johansson

Utvecklare

0729 11 09 07

david.johansson@gcsolutions.se

Produktchef & Utvecklare

0760-06 42 58

saman.andishmand@gcsolutions.se

Marcus Landström

Mattias Rehnberg

Utvecklare

0707 70 23 02

marcus.landstrom@gcsolutions.se

Utvecklare

0735 46 67 78

mattias.rehnberg@gcsolutions.se

Sahar Akhtar